Mahkeme, prosedürde neden olunan usul masraflarını sanıklara yükler.

İçinde oynanmakta olan maçı, yarışmacıları ve ait olduğu rekabeti tanımlamalısınız.

Bu durumda mantıksal olarak Girona – Fútbol Club Barcelona 1. Lig şampiyonası. Bu takımı düzenleyen kuruluşun adını tamamlamak için bir sonraki nokta, bu durumda Profesyonel Futbol Ligi.

Doldurulması gereken bir sonraki nokta, maçın oynanacağı FIFA’ya bağlı olan ilişkidir. Bu durumda CONCACAF’a bağlı Birleşik Devletler Federasyonu’dur.

Bir sonraki, iki takımın isminin yanı sıra 26 Ocak 2019 ve aynı saat 20: 45’te planlanan maçın tarihini tamamlıyor.

Aynı şekilde, FIFA düzenlemelerine nasıl da dahil edildiğini, “Bu form, üye olduğu konfederasyona en az 21 gün önceden üye olduğu konfederasyona gönderilecektir” demeye devam etmek için “Konfederasyon üye derneğe yetki verirse, bu formla maçın topraklarında yapılması planlanan üye derneğine iletecektir.”

Dolayısıyla, saydığımız ve tüm taraflar aynı fikirde göründükten sonra, RFEF’in bu maçı UEFA’ya talep etme ve ardından Birleşik Devletler Federasyonuna gönderilme sürecine uymadığını düşünmek zor görünüyor.

Şu anki Newcastle teknik direktörü Rafael Benítez, İspanya teknik direktörü olmaya çok yaklaştı. İngiliz medyası bunu böyle ortaya koyuyor. Lopetegui’nin görevden alınmasının ardından Luis Rubiales, Benítez’e İspanyol takımının başındaki pozisyonu teklif etti.

18.07.2018

Saat 15: 38’de CEST

Spor İngilizcesi

Rafa Benítez, Rusya’daki Dünya Kupası’nda İspanya’nın koçu olabilirdi

Koç, The Sun’ı kendisi temin etti. “Bir fırsat vardı ama hala buradayım ve burada olduğum için mutluyum.” Medyanın kendisi, Benítez’in yalnızca dünya şampiyonası yarışması ayı boyunca bir antrenör olacağını ve ardından Newcastle’da devam edeceğini garanti ediyor.

İngiliz kulübü, Madrilenian’ın İspanyol takımına koçluk yapmasına izin verecekti, ancak kısa zaman aralığı anlaşmanın kapanmasına izin vermedi ve federasyon tarafından seçilen kişi Fernando Hierro’du.

Luis Enrique: Milli takıma koçluk yapmaktan “gurur duyuyorum ve çok heyecanlıyım”

Infantino: “Rubiales’in kararı doğruydu”

Eski Real Madrid takımının, Newcastle’ın dümenindeki sözleşmesinde hala bir yılı var ve şimdilik, 11 Ağustos’ta başlayacak olan Premier Lig’in prömiyerini hazırlayan İngiliz kulübü ile sezon öncesi karşı karşıya. 

 Madrid Yüksek Adalet Mahkemesi (TSJM), Atlético de Madrid’in Wanda Metropolitano stadyumunu etkileyen alanla ilgili Genel Şehir Planlama Planını (PGOU) değiştirme anlaşmasını iptal etti. Bir kararda TSJM, Madrid’in San Blas-Canillejas semtindeki Olimpiyat Parkı-batı sektörünün özel yönetim alanı ve La Peineta stadyumuyla ilgili anlaşmayı iptal etti. 

31 Tem 2018, 11:10 am CEST

Karar, Duman Sinyalleri Derneği tarafından yukarıda belirtilen anlaşmaya karşı açılan çekişmeli-idari temyizi değerlendiriyor. Prosedürde, Belediye Meclisi ve Madrid Topluluğu sanık olarak göründü ve bir kez başladığında, Atlético de Madrid, 2002 yılında kurulan ve takipçileri rojiblancos tarafından kurulan bağımsız bir organizasyon olan Signs of Humo’nun açtığı davaya karşı çıkan aynı davada ortaya çıktı. kendi web sitesinde açıkladığı gibi, “Club Atlético de Madrid’in özünü tarihine, karakterine ve hayranlarına uygun olarak savunmayı amaçlamaktadır”. 

TSJM, yinelenen dernek tarafından ortaya atılan yedi planın planının değiştirilmesini geçersiz ilan etmek için altı neden olduğunu düşünmektedir. Smoke Signals tarafından mahkemenin hükümsüzlük beyanına dayandığı iddia edilen nedenler arasında, genel sistemlerin özel menfaatteki hoşnutsuzluğu ve Madrid Topluluğu Arazi Yasasını ihlal edecek şekilde arazinin yanlış sınıflandırılması yer alıyor.

Ayrıca, kaybolan vakıfların parayla değiştirilerek kapatılmasından, Gürültü Kanununda belirlenen tespitlere uyulmasının gerekçelendirilmemesinden ve toplumsal cinsiyet etkisine ilişkin bir raporun onaylanma prosedürünün ihmal edilmesinden kaçındığı için hukuk sahtekarlığını takdir etmektedir.

TSJM için “genel çıkar yararına ilişkin bir kayıt yoktur” ve bu nedenle, “itiraz edilen değişiklik onaylandığında keyfilikle hareket ettiği” sonucuna varmaktadır. “Değişiklik için motivasyon eksikliği ve onun yerine yeşil alanlarda ve özel bir bağışla bağlantılı arazilerde pratik olarak seyreltilmiş genel bir özel nitelikler sistemi ile ilgili olarak şehrin ihtiyaçlarının analiz ve tahmin eksikliğinde ısrar ediyor. halka açık olan. “

TSJM, temyiz eden derneğin, “düzenlemelerde belirtilen telafi edici yükümlülüklere uyması için kulübe, dava kapsamında mevcut arazinin daha geniş bir yüzölçümünün satılabileceği” iddiasını kabul etmektedir. “bir kamu yararının hoşnutsuzluğu için ek bir tazminat öngörülmediği” gerçeği.

Atlético Madrid’de sırt dansı

Lemar: “Hedef, Şampiyonlar Ligi’ni kazanmaktır”

Mahkeme, yargılamalarda ortaya çıkan usul masraflarını sanıklara yükler. Bu karara otuz gün içinde Yargıtay’a itiraz edilebilir. 

Joaquín Caparrós cüceler büyüyor. Pablo Machín’in kadroyu iyileştirme taleplerini karşılamaya çalışmak yeterli değilse, teknik direktör kulübün başlangıçlar açısından bir numaralı önceliğine boğuluyor: Paulo Henrique Ganso. 

07/30/2018

19: 57’de CEST

Sao Paolo’dan ‘çatlak’ vitola ile gelen orta saha oyuncusu, inkar edilemez kalitesinde sadece aralıklı parıltılar bıraktığı ve hiçbirini ikna etmediği kırmızı-beyaz elastik ile iki gizli sezonu durdurdu. Sánchez Pizjuán’ın yanından geçen teknisyenler.

Avrupa Ligi’nin önceki ikinci turu için listeye kaydettirmeyerek gösterdiği gibi ona güvenmeyen yeni oyuncu Machín’i de baştan çıkarmadı. Kötü performansının ötesinde, Ganso’nun ana sorunları, sezon başına iki milyonluk yüksek rekoru ve AB üyesi olmayan bir üye olarak statüsüdür. Her iki faktör de onu başlangıç ​​noktasına ilk sıraya koydu. 

Her şeyi kendi tarafına koymasına rağmen Sevilla, Brezilyalıları satmakta zorlanıyor. İlk olarak, transferini ödemeyi bitirmek için altı milyon Euro’ya yakın bir transfer aradığı için, potansiyel alıcıların ilgisini caydıran bir gereklilik.

Yerel medya “Estadio Deportivo” tarafından bildirildiği üzere, Ganso temsilcisi müşterisi için Brezilya’nın geleceğini Sevilla’nın ellerine bırakmayı amaçlayan yeni bir kulüp aramayı bıraktı. Bu baskı stratejisi sayesinde Ganso’nun yöneticisi, Sevilla kulübünün ona özgürlük mektubuyla ayrılmasına izin vereceğine ya da bu olmazsa, rojiblanca oluşumunun neredeyse tüm dosyasını devralacağına güveniyor.

Betis, Adriano Correia’nın imzalanmasıyla ilgileniyor

Lemar: “Hedef, Şampiyonlar Ligi’ni kazanmaktır”

Gerçek şu ki, Ganso’nun kız arkadaşları yok. illegal bahis siteleri güvenilir mi Brezilya’ya ilgilerini en son gösteren Sporting de Portugal idi, ancak teknik direktör José Peseiro’nun reddedilmesi operasyonu raydan çıkardı. Espanyol, Alavés veya Valladolid’in (maaşlarını ödeyemeyen) girişimi de başarılı olamadı ve oyun kurucu, Fenerbahçe ve Santos Laguna’nın ardından Türkiye’ye veya Meksika’ya göç etme fikrine kapılmadı. 

Oyuncular, iyi bir Dünya Kupası’nın, hayatlarının sözleşmesini imzalamaya değer olduğunu bilirler. İyi bir Dünya Kupası sayesinde, yıllık rekorlarında acımasız bir artış sağlayan bir transfer gerçekleştiren birçok kişi var. Bununla birlikte, turnuva aynı zamanda kişisel markayı ve kim bilir arazi reklam sözleşmelerini kullanmak için bir fırsat olabilir. Tabii ki, Rúrik Gíslason bunu hayal edebilir.

19 Haz 2018, 8:55 pm CEST

Toni Juanmartí @kafadergisi

Gislason, yeni Beckham olarak medyanın ilgi odağı oldu. Eski İngiliz oyuncuyla aynı kaliteye sahip olduğu için değil, çekiciliği nedeniyle. Arjantin karşısında 63. dakikada sahaya çıktığında, İzlandalı tam anlamıyla dünyanın yarısına aşık oldu. Dolayısıyla, sadece üç günde Instagram’da 35.000 takipçiye sahip olmaktan 550.000’e ulaştı. Tam bir ‘patlama’.

30 yaşında, Gíslason şu anda 2. Bundesliga’da oynuyor, özellikle de bu son sezonda koçun güvenini kazanmadan başladığı ancak bir başlangıç ​​olan SV Sandhausen saflarında. Daha önce, kanat oyuncusu Charlton Athletic ve Danimarka takımları Viborg, Odense ve Kopenhag’dan geçti.

Futbol anonimliğinde bugüne kadar Gíslason güzelliği nedeniyle baskın yaptı. Ve daha da kötüsü, birçok evde ara sıra kalp kırıklığına neden olacak …

Üç farklı markadan üç sürücü, bu hafta sonu, Dünya Şampiyonası’nın sondan bir önceki skorlama turu olan ve üst üste 29. yıl takvimde yer alan RallyRACC’de pilotların şampiyonluğu için Tarragona yollarında mücadele edecek. takvimin en sembolik yarışları.

24.10.2019

25.10.2019 tarihinde saat 13: 00’de CEST

Josep Viaplana @ F1viaplana

Şiddetli yağmurun damgasını vurduğu iki günlük keşif süresinden sonra, sürücüler bu sabah arabalarının kurulumunu tamamlamaya hizmet edecek 2 kilometrelik bir test bölümü olan geleneksel sarsıntıyı kutlayacaklar. Bu öğleden sonra saat 19: 00’da yarışın resmi başlangıcı Salou sahilinde yapılacak, ancak ilk zamanlanmış bölüm yarına kadar yapılmayacak.

RallyRACC bir kez daha karma bir rotaya sahip olacak, bu da onu benzersiz kılan bir özellik.